logo
www.viavictor.com Juli 2009
www.viavictor.com


Beste

Met deze nieuwsbrief houden we u graag op de hoogte van de wereld van viaVictor: de wereld van marketing, advertising, public relations en doeltreffende communicatie via het web. Wenst u meer informatie over deze onderwerpen? Contacteer ons.


Waarom u voor viaVictor kiest
viaVictor is niet het zoveelse marketing- en communicatiebureau op rij. We zijn anders, omdat we streven naar een geïntegreerde en moderne aanpak. Geïntegreerd, want onze totaaloplossingen beantwoorden feilloos aan uw specifieke marktsituatie. En modern, want we zetten maximaal in op nieuwe media en media van de toekomst (denk maar aan de groei van online en interactieve communicatie via web 2.0). Geen losse flodders, geen oplossingen uit het verleden, maar doelgericht vooruitdenken, samen met u. Benieuwd naar de vele andere goede redenen waarom u voor viaVictor kiest? Contacteer ons.Online reclamebestedingen blijven groeien
Uit de AdEx studie van IAB Europa blijkt dat de online advertentiebestedingen in 2008 opnieuw gegroeid zijn. De groei is weliswaar kleiner dan vorige jaren, maar ligt nog altijd ver boven de groeicijfers van andere kanalen. De Belgische online bestedingen stegen in 2008 met 21%! De groei van de online investeringen is het sterkst in de categorie ‘zoekmachine-optimalisatie’ (oftewel: zo hoog mogelijk gerangschikt worden in de resultaten van zoekmachines zoals Google). Die groeit met 26%! In onze TIP lees je hoe je zoekmachine-optimalisatie grotendeels zelf kunt doen. Wist je trouwens dat je via Google.be/trends zoekopdrachten van trefwoorden kunt analyseren? In de grafiek hiernaast zie je bijvoorbeeld het aantal keer er gezocht werd naar Victor in vergelijking met Guillaume (om maar een willekeurige naam te noemen). Beslist ook interessant voor jouw bedrijf of product!
viaVictor zoekt helpende handen
Ben of ken jij iemand die wil bijdragen aan de verdere groei van een jong en pittig marketing- en communicatiebureau in hartje Antwerpen? Laat van je horen! viaVictor is op zoek naar een junior web developer en een communicatiespecialist. De belangrijkste eigenschappen van onze (nieuwe) collega’s zijn passie, energie en zin voor kwaliteit!
meet Victor
case




viaVictor ontwikkelde voor Europa-Park, het grootste attractiepark van Duitsland, een ludieke campagne: het Gezicht van België. Op www.gezichtvanbelgie.be kan iedereen hét uithangbord van ons land mee bepalen. Henk Groenen, vertegenwoordiger in de Benelux: “In Europa-Park zijn de grootste Europese iconen in de attracties te zien. Met deze actie die we samen met viaVictor ontwikkeld hebben, komen we te weten wat de Belgen hún grootste symbool vinden. De zoektocht zorgt voor extra belangstelling voor Europa-Park, want er wordt massaal gestemd op de website!” Op 21 juli wordt het resultaat bekendgemaakt in Europa-Park in aanwezigheid van enkele bekende Vlamingen. Nog niet gestemd? Kies jouw nationale trots op www.gezichtvanbelgie.be! tip

tip
Een website hebben is één ding. Bezoekers lokken, is een ander verhaal. Zoekmachine-optimalisatie kan daarbij helpen. Naast een aantal technische aanpassingen, kan iedereen zelf enkele eenvoudige ingrepen doen. Pas bijvoorbeeld regelmatig de teksten van je website aan (bijvoorbeeld door nieuwtjes toe te voegen), en zorg dat de inhoud relevant blijft met betrekking tot je hoofdthema. Probeer ook zoveel mogelijk links naar jouw website te regelen. Hoe meer er gelinkt wordt naar jouw website, hoe hoger de score in zoekmachines. Hulp nodig bij zoekmachine-optimalisatie of wil je meer tips om je website te promoten? Contacteer ons.
your way to victory
Nood aan ondersteuning voor uw communicatie? Wil u een frisse kijk voor een maximaal rendement?
Contacteer ons vandaag nog voor een vrijblijvend gesprek:

victor@viavictor.com
+32 (0)497 17 21 22
www.viavictor.com





Uitschrijven | Wil u deze nieuwsbrief op een ander adres ontvangen? | Kent u iemand die deze nieuwsbrief graag wil ontvangen?